Babytenisové družstvo LTC stříbrné v Táboře

Babytenisté tenisového klubu LTC Český Krumlov se v rámci soutěže družstev poprvé v historii českokrumlovského klubu účastnili turnaje jihočeských přeborů. Kategorie, ve které nastupují společně děvčata a chlapci ve věku 8 a 9 let, sehrála svůj jediný turnaj v sobotu 13. května. Ve skupině D 21. ročníku Memoriálu Zdeňka Kocmana se ho zúčastnilo celkem šest týmů. Českokrumlovští v něm získali celkové skvělé druhé místo, korunované několika utkáními s čistou nulou.

V soupisce nechyběli nějlepší krumlovští hráči, klubový mistr pro letošní rok Matěj Faktor, dále Robin Niedl, Nela Zemková, Jiří Shrbený, Natálie Horová a Karel Čepelák.

Podle šéftrenéra LTC a zároveň kapitána babytenistů Miroslava Faktora svěřenci podali vynikající výkony a vynikali také férovým sportovním přístupem.

Babytenisté LTC budou letos na začátku června pořádat také svůj první turnaj jednotlivců, Kámen a písek & EWAC Krumlovský pohár. Turnaj je otevřen celkem 24 hráčům.

IMG_1232_choice
Družstvo babytenisu LTC Český Krumlov s trenérskou podporou.
Zleva: Trenér Jiří Medonos, Robin Niedl, Matěj Faktor, Jiří Shrbený, Natálie Horová, Nela Zemková, Karel Čepelák a šéftrenér LTC a kapitán družstva Miroslav Faktor.