Dospělí LTC bodují: Krupica stříbrný v Praze, společně s Vachtou mají bronz ze čtyřhry

Praha/Český Krumlov – Trenér krumlovského LTC Viktor Krupica získal stříbro v turnaji kategorie C, který se o víkendu od 27. února konal v Horních Měcholupech v Praze. Ve finále těsně prohrál až ve třetím setu, který se hraje formou supertiebreaku, poměrem 9:11. Společně s dalším hráčem českokrumlovského LTC Tomášem Vachtou získali turnajový bronz ve čtyřhře.

Dospělí hráči LTC Český Krumlov Viktor Krupica a Tomáš Vachta vyrazili v sobotu 27. února do Prahy, přesněji do Horních Měcholup, aby hráli tamní turnaj kategorie C. Mezi patnácti hráči se prosadil lépe Krupica, který postoupil až do finále, ve kterém těsně prohrál ve třech setech 4:6, 7:5 a 1:0 (supertiebreak 9:11). Stříbro získal v souboji s o 25 let mladším Richardem Pavluvem z Poděbrad. Tomáš Vachta z turnaje jednotlivců vypadl v prvním kole, ve kterém prohrál ve dvou setech 3:6, 1:6 s Janem Rosou (Severočeská tenisová).
Oba krumlovští borci se také společně zapsali do turnaje čtyřher. Díky výhře nad pražskými dvojčaty, bratry Šimečkovými (TK LTC 1927 Praha- Michle), ve třech setech s dvěma tiebreaky 7:6, 3:6, 7:6, si z Horních Měcholup odvezli bronzové medaile.

vk-tv