Družstva LTC nastoupí v kategoriích dospělých, dorostu a mladších žáků

Jihočeský krajský tenisový svaz rozlosoval letošní soutěže družstev, které začínají od prvního květnového víkendu. Zástupci LTC Český Krumlov nastoupí hned ve třech kategoriích – dospělí, dorost a mladší žáci. Soutěž družstev bude probíhat do konce června.

Dospělí hráči LTC složili dvě smíšená družstva v soutěžích krajského přeboru IV a V. V obou soutěžích je shodně po osmi účastnících. Na domácí půdě v Tenis-Centru Český Krumlov přivítají naši hráči již v sobotu 3. května své soupeře z SKT Planá nad Lužnicí B a z týmu SK ČEMBY Sport České Budějovice.

Smíšené družstvo dorostu LTC zahájí svou soutěž krajského přeboru II v neděli 4. května na domácí půdě s hráči TJ Blatná. Protože jsou ve skupině pouze čtyři družstva, bude se soutěž hrát dvoukolově.

Mladší žáci přivítají, stejně jako jejich kluboví kolegové z dorostu, v neděli 4. května protihráče z TK MANE Hluboká nad Vltavou B. V žákovské soutěži se krumlovští poměří dalšími šesti družstvy.

Soupisky jednotlivých družstev kluby musí zaregistrovat od pátku 21. března maximálně do 15. dubna prostřednictvím informačního systému ČTS.

Kompletní informace na webu JČTS:
http://www.jihocesky.cztenis.cz/souteze-drustev-2014-rozlosovani/

Nasazení zápasů LTC Český Krumlov:
druzstva