Filip a Nikča o víkendu vyhráli domácí Krumlovský pohár!

Od pátku do neděle 23. až 25. února se v krumlovském Tenis-Centru konal halový turnaj staršího žactva kategorie „C“, který pořádal domácí LTC Český Krumlov. Ze 16 účastníků v každé kategorii tvořili vždy alespoň polovinu hráči krumlovského LTC, když kluků hrálo děvět a holek osm, což nás všechny těší, protože kde jinde, než na domácím turnaji, by se naše mladé tenisové naděje měly ve velkém počtu představit. A vedlo se jim náramně, ve dvouhře turnaj kluků vyhrál Filip Gráfek, když nejdříve v semifinále porazil prvního nasazeného Jakuba Kubu a ve finále pak dokázal překonat zklamání z jasně prohraného prvního setu, nevzdal se a nakonec po velkém boji zdolal v rozhodujícím supertiebreaku  budějovického Petra Hrušku po setech 0:6, 7:5, 1:0 (10:8). Mezi děvčaty pozici první nasazené potvrdila naše Nikča Vrabcová a ovládla celý turnaj bez ztráty setu, když ve finále porazila Veroniku Polákovou 6:2, 6:4. Ani ostatní z LTC se v singlech neztratili, Patrik Čížek a Karolína Bohdalová se dostali až do semifinále a dobrými výkony se prezentovali i další naši mladí. Odehrály se samozřejmě i soutěže deblů a také v nich mělo krumlovské LTC svého vítěze, a to Patrika Čížka, který s Petrem Hruškou ve finále porazili dvojici Filip Gráfek – Jakub Kuba. U holek nakonec debla vyhrály Sára Fajmonová a Lucie Soukupová, které ve finále přehrály Nikoly Vrabcovou a Procházkovou. Podle všech přítomných se turnaj vydařil a celý víkend provázela zápasy pohodová atmosféra, když všichni – kluci, holky i jejich maminky – hlasitě fandili a povzbuzovali.
Nelze zapomenout ovšem ani na další víkendový úspěch hráčky LTC Český Krumlov, když v kategorii „baby tenis“ se na turnaji v TK Písek Josefína Bohdalová probojovala až do finále.