Klub LTC Český Krumlov slavnostně ukončil sezónu 2014-15

Ve čtvrtek 25. června se sešlo celkem přes 120 pozvaných účastníků na tradiční klubové akci k ukončení sezóny 2014-15. Večer s názvem Grill Party 2015 připravil klub ve spolupráci s Tenis-Centrem Český Krumlov, jehož je LTC Český Krumlov oficiálním klubem. Úvodní slovo pronesl prezident klubu Otakar Veselý, který je zároveň generálním ředitelem společnosti Kámen a písek, majitele Tenis-Centra Český Krumlov. Hodnocení uplynulé sezóny pak čekalo na výkonné vedení klubu – Miroslava Dvořáka a Pavla Fučíka. Dík zaslouží všichni sponzoři a dlouhodobí podporovatelé klubu. S ohledem na pořádanou Grill Party je pak nutné poděkovat firmě Matchpoint, výhradnímu distributorovi značek Babolat a Tretorn, za celosezónní materiální podporu klubu i za ceny pro tuto slavnostní akci. Fotogalerie z Grill Party 2015 je ke zhlédnutí ZDE.

Klub je zase o kousek dál. Naše děti nastupovaly v turnajích jednotlivců v kategoriích mladších žáků i dorostu. Dorostenka Iva Dvořáková vyhrála halový turnaj kategorie C v deblu, naši závodní hráči ale získali řadu třetích turnajových míst. LTC Český Krumlov také poprvé pořádal antukové přebory dorostenek a tradičně i několik halových turnajů v kategoriích mladších žáků, dorostu a dospělých včetně přeborů. Z dospělých hráčů klub skvěle reprezentoval Viktor Krupica, hrající trenér, který se stal přeborníkem kraje v deblu v hale a na antuce získal regionální třetí místo.

V květnových a červnových soutěžích družstev hráči LTC Český Krumlov nastoupili v kategoriích mladších a premiérově také starších žáků, dorostu a dospělých. V žádné katagorii se naši rozhodně neztratili. Mladší žáci vybojovali v soutěži KPI, do které postoupili teprve v loňské sezóně, skvělé druhé místo. Starší žáci se v soutěži KPII teprve rozkoukávali a kromě dvou hráčů, kteří do této kategorie již věkem spadají, hráli utkání mladší žáci, což byla pro děti velká škola. Dorostenci si letos také odbyli premiéru ve druhé nejvyšší krajské soutěži a zaslouženě obsadili celkové třetí místo. Dospělí po loňském čtvrtém místě v soutěži KPIV poskočili na celkovou druhou příčku ve stejné soutěži.

Nová sezóna 2015-16 začne pro členy LTC Český Krumlov od 1.9.2015. Přes prázdniny jsou samozřejmě k dispozici individuální tréninkové skupiny s klubovými trenéry, ale také dva kempy, od 10. srpna pro závodní hráče a od 17. srpna pro hráče LTC a menší děti z přípravky.