Niky Vrabcová získala stříbro a bronz v Praze

První dubnový víkend byl sice plný slunce, ale na tenisových dvorcích v celé republice ještě doznívala jedna z posledních klání zimní sezóny v hale. Nejlepší mladší žákyně LTC Český Krumlov Nikola Vrabcová vyrazila do Prahy, aby se na kurtech klubu Tenis Cibulka pokusila obhájit roli třetí nasazené hráčky v turnaji kategorie C. To se povedlo a Niky si z hlavního města přivezla stříbro ze singlu a bronz z deblu.

Čtyřhru si Niky zahrála s píseckou Lucii Soukupovou a souboj o finále byl opravdu těsný, stačí se podívat na výsledek 5:7 a 6:7 (5:7) s dvojicí Kasková – Hrbková. Přesto panovala veselá nálada, jak je vidět níže na obrázku. Jak by taky ne, když se děvčatům houpaly na krku bronzové medaile.

Ve dvouhře si pak Niky vybojovala zasloužené finále, po náročné přípravě během celé zimní sezóny. Až na vrcholu turnajového pavouka nestačila na Nelu Venclovou z TJ Sokol Vysočany po výsledku dvakrát 2:6. „Byl to krásný tenis plný zvratů, spousta shod a výhod,“ přiblížila maminka Lenka.