Od září začnou pravidelné tréninky LTC

Od pondělí 1. září 2014 odstartují podle plánu pravidelné tréninky LTC Český Krumlov. Do tréninku se zapojí celkem 90 dětí a další zájemci přibývají. Děti využijí kapacit domovského Tenis-Centra vždy od pondělí do pátku od 13 do 18 hodin.

Klubové aktivity se ale neskládající pouze pravidelných tréninků. Trenéři připravují víkendové sparringové turnaje a tréninky či turnaje nejen klubové, ale také organizované pod hlavičkou Českého tenisového svazu.

Děti na posledním prázdninovém kempu, který se konal od 18. do 22. srpna, namalovaly spoustu krásných obrázků s tenisovou tematikou. Často se do jejich zorného pole dostali samotní trenéři. S jejich výtvory je možné se seznámit na nástěnce klubu LTC Český Krumlov v hale Tenis-Centra. A milí rodiče, v tiché aukci můžete podpořit vánoční turnaj dětí LTC Český Krumlov, který se uskuteční v prosinci 🙂

A dále: Protože se náš klub úspěšně rozšiřuje a děti vyrůstají ze svého sportovního vybavení a oblečení, připravili jsme na klubové nástěnce možnost inzerce bazarového vybavení. Prosím, využijte této možnosti a poskytněte své zachovalé věci těm, kteří teprve začínají nebo nechtějí hned investovat do zbrusu nového vybavení.

Pokud se chcete podívat na tenisové tréninky, ještě v září hrajeme na venkovních kurtech, od poloviny října budeme pokračovat o celou zimu v tenisové hale. Pro více informací o klubových aktivitách kontaktujte manažera klubu.