Turnaj O píchlý tenisák byl letos s rekordní účastí

Již tradiční tenisový turnaj dvojic „O píchlý tenisák“, pořádal tenisový klub LTC Český Krumlov v sobotu 19. září ve svém domovském Tenis-Centru. Klub LTC pořádá v každé sezóně četné množství turnajů a tento je zaměřen na dospělé muže, ženy nebo smíšené dvojice. Letos pořadatelé zaznamenali rekordní účast, když se přihlásilo 17 dvojic, tedy 34 hráčů. „Hrálo se ve skupinách a poté nejlepší dva postoupili do finálového pavouka. Zbylí ze skupin hráli o ceny útěchy v samostatném pavouku,“ upřesňuje organizátor turnaje a hospodář LTC Český Krumlov Pavel Fučík.

Do finále turnaje „O píchlý tenisák“ postoupily dvojice, které lze pasovat na každoroční favority, Kargašinský – Fedur a Boubal – Ryneš. Letos zvítězili po vcelku jasném průběhu první jmenovaní, Fedur a Kargašinský. Ti si odnesli putovní pohár turnaje a věcné ceny. Na třetím místě se umístil pár Polesný-Břečka. Soutěž útěchy vyhrála dvojice domácího LTC Český Krumlov Fučík-Dvořák.

Turnaje v Českém Krumlově se účastnili téměř všichni závodní hráči LTC. „Tímto jim děkujeme za účast a přejeme další skvělé herní výsledky. Věříme, že se v příštím roce některý z párů umístí na stupních vítězů,“ dodává sebevědomě Pavel Fučík.

3položka(ek)