Víkend 8. a 9. srpna patřil píchlým tenisákům a rodičům s dětmi.

O víkendu 8. a 9. srpna se v TenisCentru konaly tradiční turnaje našeho LTC, v sobotu to byl souboj deblů O píchlý tenisák a v neděli poměřily rodinné dvojice síly v turnaji Rodič-dítě.

I přes velké vedro byly oba dny k vidění výborné zápasy a obrovské nasazení všech účastníků.Turnaje O píchlý tenisák se zúčastnilo celkem 14 dvojic různého složení, měli jsme třeba dva čistě ženské páry i dvě smíšené dvojice.

Ze třech základních skupin postoupilo celkem 8 párů do dalšího pavouka, v semifinále pak obhájci Hendrych s Lukešem porazili Zemka se Štaberňákem a Krupica s Matějem Vachtou dvojici Petr Vachta s Pimparou. Ve finále úspěšně završili Viktor s Matějem své překvapivé tažení turnajem a přehráli Ondru s Filipem 6:3. V zápase o třetí místo byli nakonec šťastnější Petr Vachta s Vojtou.

Po vyhlášení výsledků byl pak celý turnaj zakončen posezením s výborným občerstvením, které na grilu skvěle připravili Míra Dvořák, Pavel Fučík a Jirka Kutlák.

V neděli se pak 12 dvojic rodičů s dětmi utkalo ve dvou základních skupinách po šesti, následně z každé postoupily dva nejlepší páry do finálové skupiny. V ní pak opět hrál každý s každým. Nakonec se z celkového vítězství radovali Vachtové Tomáš s Matějem, kteří vyhráli všechny své zápasy. Druzí skončili Milan Rajský s dcerou Kačkou a třetí místo obsadili Petr Wízner s Petrem.

Stejně jako v sobotu, i o organizaci turnaje Rodič-dítě se postaral Jirka Medonos.

Neoficiálním hráčem víkendu se stal Matěj Vachta, který vyhrál obě soutěže, gratulujeme!Oba turnaje se sportovně, společensky i gastronomicky vydařily, a proto už se těšíme na příští ročníky.