Vítězná víkendová bilance tenistů LTC

Vedle neutrální víkendové bilance dospělých, kdy krumlovské „áčko“ zvítězilo a „béčko“ tentokrát prohrálo, se opět blýskli hráči mládežnických kategorií, ve kterých českokrumlovští potvrdili pozice mezi favority svých soutěží KP I.

Starší žactvo mělo situaci nejjednodušší. Raději by souboj svedlo na kurtu, než aby získalo body kontumačně. Družstvo ze Sezimova Ústí totiž onemocnělo nepříjemnou virózou a svazový orgán nepovolil sehrát utkání v náhradním termínu. To se totiž povoluje jen ve velmi výjimečných případech. Krumlovští si tedy do tabulky připsali bez boje další vítězné body a upevnili pozici v nejvyšších pozicích soutěže KP I.

Dorost LTC Český Krumlov bojoval na domácích kurtech proti dorostencům rovněž z týmu Sezimova Ústí. Při absenci jednoho hráče na každé straně bylo jasné, že celkový výsledek utkání nemůže být s nulou. Českokrumlovští tak ztratili dva vítězné body, ale to nic neměnilo na faktu, že zbylý počet sedmi utkání přesvědčivě vyhráli. Stejně jako jejich o kategorii mladší spoluhráči stále bojují o čelo tabulky a drží naději pro postup do elitní skupiny „kadetů“ Jihočeského kraje.

Necelých třicet kilometrů od dvorců domácího Tenis-Centra sehráli v neděli své utkání mladší žáci a žákyně LTC. Nastoupili proti svým vrstevníkům z „béčka“ LTC České Budějovice. Utkání bylo pro krumlovské spíše tréninkem, protože tyto budějovické děti se závodním tenisem ještě začínají. Mnozí hráči i hráčky LTC Český Krumlov si tak vzpomněli na své začátky před rokem či dvěma, kdy byli ve stejné pozici. Výsledek 9:0 znamená upevnění postavení na čele tabulky KP I. Mladší žactvo stále věří v postup do nejvyšší regionální soutěže.

IMG_3055_OK_family_photo
Družstvo mladšího žactva LTC s rodinnou podporou a klubovými minimaskoty („Nácíčky“)