Zimní přebor mladších žáků v Českém Krumlově

Od 5. do 7. ledna proběhl v krumlovském Teniscentru jihočeský halový přebor v kategorii mladších žáků. Dobře obsazeného turnaje se zúčastnilo 24 chlapců, z toho tři z našeho domácího LTC Český Krumlov, a to Jáchym Wölfl, Matěj Faktor a Petr Wízner. K vidění byl kvalitní žákovský tenis i několik velmi dramatických zápasů. Vítězem dvouhry se stal nejvýše nasazený Lukáš Šefčík z TK Pelhřimov, který ve finále porazil druhého nasazeného, také pelhřimovského, Filipa Bryola. Nejlepším z našich byl Jáchym Wölfl, který podlehl až v semifinále budoucímu vítězi. A ani další kluci z LTC si nevedli špatně. 
Čtyřhru si zahrálo celkem 10 párů. Ve finále porazili pelhřimovští Lukáš Šefčík s Filipem Bryolem dvojici Jakub Kylsán (LTC Humpolec) – Sebastian Pánek (LTC Soběslav). Náš Jakub Wölfl s jindřichohradeckým Davidem Matouškem opět dosáhl až na semifinále, kde kluci podlehli budoucím vítězům. 
Ke zdařilému průběhu přispěli i trenér LTC Honza Varyš jako hlavní organizátor a Vladimír Zasadil jako rozhodčí turnaje. Poděkovat je třeba také Teniscentru Český Krumlov a jeho zaměstnancům za zajištění veškerého servisu pro všechny zúčastněné včetně rodičů mladých hráčů. 
Jáchym Wölfl